
Eén lijn
Aan- en verkoop is een van de diensten van assetmanagement, waarmee wij al uw assets in één overzicht beheren.


Inkoop en verkoop assets · meubilair dat over is
Op ons online platform voor circulaire meubels vindt meubilair waar u geen gebruik meer van maakt een nieuw leven. Het platform is er voor de verkoop én de inkoop van bestaand meubilair.
9.0 op Klantenvertellen98% van alle 1.538 beoordelingen beveelt aan
Erkende Verhuizer en Projectverhuizerop eigen naam in het register
Sinds 1923 in Oisterwijkmeer dan honderd jaar verhuiservaring
Lid van Top Moverslandelijk netwerk van erkende verhuizers
Twee routes
Meubilair dat definitief overtollig is, kan De Bresser van u opkopen, tegen een eerlijke prijs. Zelf een koper zoeken of er een advertentie voor plaatsen is dan voor u niet nodig.
Het gaat om meubels die nog waarde hebben, maar die u zelf niet meer gebruikt. Wilt u ze later nog inzetten, dan is opslag de betere route; deze dienst is voor wat u echt kwijt wilt.
Het online platform werkt eenvoudig en transparant, voor verkopers en kopers. Wie voor de eigen organisatie meubilair zoekt, vindt er een ruim aanbod aan gebruikte meubelstukken, als alternatief voor nieuw meubilair.

1923sinds Oisterwijk
Drie koppelingen
Koopt u meubels op een veiling, dan halen wij die kavel op, verpakken wij hem en leveren wij hem af, ook vanuit het buitenland. Veilingen is die route.
De verhuizing van het bedrijf kan stoelen vrijmaken die u daarna niet meer dagelijks gebruikt. Die zakelijke verhuizing brengt ze uit het pand.
Of een meubel echt definitief overtollig is, blijkt per stuk uit de inventarisatie, en pas daarna komt het in aanmerking voor verkoop.
De keten
Aan- en verkoop sluit aan op het beheer van uw pand, de opslag, het digitale dossier en de bewerking.

Eén lijn
Aan- en verkoop is een van de diensten van assetmanagement, waarmee wij al uw assets in één overzicht beheren.
Het pand waar het meubilair uit komt
Tijdelijk te veel op één plek bewaren
Het dossier blijft aan het meubel hangen
Bewerken als verkopen geen route is
Offerte aanvragen
Telefonisch, via een videogesprek of met een adviseur bij u thuis. Daarna ontvangt u een offerte die bij uw verhuizing past.
U geeft ons een rondleiding door uw huis. Daarna maken wij een gedetailleerde offerte.
Onze voorkeur: een adviseur bespreekt alles bij u thuis, voor een exacte offerte.
Meegeleverd
Transport, verhuizing en opslag regelen wij mee zodra duidelijk is welk meubel over is. Voor het vervoer of het tijdelijk bewaren hoeft u dan zelf geen aparte partij te zoeken.
Wij zien die ondersteuning als een vast deel van het beoordelen van uw inventaris. Zo blijft er na de beoordeling van die drie onderdelen geen losse klus bij u liggen.
Wie gebruikt meubilair verkoopt of inkoopt, doet mee aan de circulaire markt. Het aanbod op ons platform bestaat uit bestaand meubilair, zodat stukken die al gemaakt zijn langer in gebruik blijven.

6vestigingen NL en BE
Zelfde afspraak
Gaat het niet om één partij maar om een vaste stroom meubilair in en uit uw bedrijf, dan kan logistiek full service dat logistieke proces overnemen, met een eigen ordersysteem.
Een verkochte partij brengen wij naar de koper, of een ingekocht meubel naar uw werkvloer, ingepakt waar dat nodig is. Meubeltransport brengt die partij naar het afgesproken adres.
Krijgt bruikbare inrichting na een winkelverhuizing geen plek in het nieuwe pand, dan kunt u die op ons platform aanbieden.
Meer diensten
Deze diensten sluiten aan op wat u op deze pagina leest; het hele zakelijke aanbod ziet u bij alle zakelijke diensten.
Kantoorverhuizing door De Bresser, begeleid van het begin tot het eind van uw rit.
Gebouwbeheer en assetmanagement samen, zodat uw kantoor functioneel en prettig blijft om in te werken.
Zakelijke opslag bij De Bresser voor spullen die tijdelijk niet op de zaak kunnen blijven.
Uw partner voor het leveren van verpakte en onverpakte meubels door de Benelux en de rest van Europa.
Onze chauffeurs monteren bij de levering uw kasten, bedden en tafels.
Minder energieverbruik op de werkplek en een pand dat langer meegaat.
Reviews
Letterlijk van ons Klantenvertellen-profiel, met naam, woonplaats en datum. Alleen klanten die na hun verhuizing een uitnodiging kregen, kunnen ons beoordelen. De foto's zijn van ons eigen werk. Alle beoordelingen lezen
9.0 van de 10 op Klantenvertellen, uit 1.538 beoordelingen
9 van de 109
Personeel was. Vriendelijk, netjes, op elkaar ingespeeld en kundig.
John, Etten-Leur ·
9 van de 109
Zeer tevreden, over de organisatie , de medewerkers en de uitvoering van de verhuizing zelf. Vriendelijk, hardwerkend , als één team. Kan het iedereen aanbevelen.
Marian, Tilburg ·
10 van de 1010
Verhuizing zeer voorspoedig verlopen, team zeer goed op elkaar op elkaar afgestemd. Uitpakken zodanig geregeld dat na afloop alle verpakkingsmateriaal zoveel mogelijk werd meegenomen wat een ontzettende rust geeft. Afspraken worden goed nagekomen. Derde verhuizing met de Bresser, wat ons betreft van harte aan te bevelen
Ton, Goirle ·
10 van de 1010
Goed overleg met ons
Netjes alle kwetsbare dingen met folie ingepakt
Goed doorgewerkt en alles op de juiste plaats gezet.
Bert, Oisterwijk ·
8 van de 108
Goede ervaring.
Ad, Sint Willenrord ·
10 van de 1010
Wij zijn door -3- hardwerkende Haagse heren , van Brabant naar Gelderland verhuisd.
Het werd een zorgeloze dag, in no-time was de enorme hoeveelheid dozen ingepakt en werd vervolgens bij de opslagbox in een supersnel tempo , ook alles ingepakt.
In Arnhem moest alles per lift naar boven.
Fluitend werden alle dozen in de bestemde kamers gebracht.
Om 15.30 waren we verhuisd!
Ongelooflijk! Complimenten voor de goede communicatie met de Bresser en het geweldige verhuisteam.
Maria, Andel ·
8 van de 108
zie hierboven
Cor Heerkens, GOIRLE ·
10 van de 1010
Veel waardering voor de inzet van de verhuizers
P, Tilburg ·
10 van de 1010
Vriendelijke en behulpzame medewerkers.
Komen afspraken na, zoals dag en tijd.
Gerry, Oisterwijk ·
10 van de 1010
De mannen van de Bresser waren op het afgesproken tijdstip aanwezig en na een korte ronde zijn ze voortvarend aan de slag gegaan. In no time was het huis leeg en gingen we naar het nieuwe adres. Ondanks de uitdaging waar de verhuislift het beste geplaatst kon worden was het ook weer zo in orde. Rond 14.00 uur stond alles binnen en konden we de dozen gaan uitpakken
E, Oisterwijk ·
8 van de 108
afspraken worden nagekomen, flexibiliteit bij wijzigingen, zonder schade op het nieuwe adres
Martin van Gulik, Tilburg ·
10 van de 1010
Fijne verhuizers alles goed geregeld.
2de keer verhuisd was weer top.
Verhuizers doen niet moeilijk kijken naar mogelijkheden.
M, Esch ·
10 van de 1010
Met verbazing gekeken hoe efficiënt de verhuizing is gegaan . Zo'n til lift is een uitkomst, vooral als je hoog woont. Niets hoeft meer met de huislift, die vaak te klein is. De kast en het bed hoefden niet gedemonteerd te worden. Perfect.
A, Tilburg ·
10 van de 1010
Topmannen! Aardig, meedenkend, zorgvuldig en wat wij belangrijk vinden, een goed humeur! In voor een geintje! Wij zagen er een beetje tegen op maar zij hebben dat zeker goedgemaakt!
Anja, Uden ·
8 van de 108
Behalve dat er een foutje was gemaakt wat betreft de tijd dat de verhuisdozen geleverd zouden worden en ik een paar uur voor niets heb zitten wachten is de verhuizing op zich prima gegaan. Op de afgesproken tijd was één verhuizer aanwezig; de andere twee verhuizers stonden in de file; door vakanties werd een beroep gedaan op verhuizers uit een ander deel van het land. Die ene verhuizer is gelijk aan het werk gegaan en toen de andere twee er waren ging het inladen razendsnel. Hetzelfde gold voor het uitladen op het nieuwe adres wat op 30 km van het inlaad-adres lag. De verhuizers in kwestie waren vriendelijke, beleefde en hardwerkende mannen voor wie niets teveel en niets te zwaar was. Ondanks de hoge temperaturen werd er nauwelijks tijd genomen om te pauzeren; een slokje water of een blikje fris tussendoor was voldoende voor de heren. Voor lunchtijd was alles klaar en kon ik beginnen met het uitpakken van de dozen. Het ophalen van de lege dozen een week later ging volgens afspraak.
Ook de contacten met de mensen op kantoor is altijd goed verlopen. Al met al een goede ervaring.
A, Tilburg ·
9 van de 109
Goed , snel en deskundig.
Harm, Oisterwijk ·
10 van de 1010
Onze verhuizing van grote spullen is voorspoedig verlopen.
Fijne verhuizers die snel, efficiënt en zorgvuldig hun werk deden.
Wij zijn zeer tevreden!
M, Horsten ·
10 van de 1010
Goede communicatie en vakkundig personeel - zowel gebruikgemaakt van langdurige opslag als verhuisdiensten
Marion, Den Haag ·
10 van de 1010
Zie hiervoor
P, Tilburg ·
10 van de 1010
Uitstekend
Guus, Tilburg ·
Vestigingen
Wij werken vanuit Tilburg, Oisterwijk, Breda, Venlo, Reeuwijk en Brussel. Kies de vestiging bij u in de buurt, of vraag direct een offerte aan.
Herastraat 9
5047 TX Tilburg
Luxemburgstraat 7
5061 JW Oisterwijk
Mijkenbroek 46
4824 AC Breda
Van Coehoornstraat 11
5916 PH Venlo
Edisonstraat 1A-B
2811 EM Reeuwijk
Bazellaan 8
1140 Evere, België
Offerte aanvragen
Liever direct overleggen? Bel ons op
013 542 59 35